TR

KİRALAMABIGLIFT platform olarak amacımız, ülkemizin hızla büyüyen sanayi tesisleriyle birlikte modern şehirleşmenin getirdiği yüksek yapılar ile özellikle yeşil enerji kaynakları olarak bilinen Rüzgar Tribünlerinin montajı ve bakımında ihtiyaç hissedilen yüksekliklere ulaşmaktır. BIGLIFT siz değerli müşterilerimizin bu alandaki “Jumbo Platform” ihtiyacını Avrupa standartlarındaki makine teknolojisi, iş güvenliği ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamaktır.

Hedef güvenli bir şekilde en yükseğe çıkmaktır.

Ülkemizin bir çok önemli sanayi tesislerinde ve en büyük projelerinde de hizmet veren BIGLIFT, kalite ve hizmet standartlarını her geçen gün daha yukarıya taşıyarak, siz değerli müşterilerine vazgeçilmez bir çözüm ortağı olma hedefiyle yolunda güçlü adımlarla ilerlemektedir.

Çözüme, verimlilik arttırmaya kaliteye ve özellikle emniyetli çalışmaya odaklıyız. En son teknoloji ürünü Alman kalitesini gözler önüne seren araçlarımız rahat kullanımı, güvenilirliği ve verimliği ile ön plana çıkmakta ve gerek sektör içi gerek sektör dışı dünya çapında tanınırlığa sahiptir.
Takım ruhu yüksek ve alanında eğitimli ve tecrübeli uzman kadromuz ile Jumbo sınıfı araçüstü platform kiralama konusunda en kaliteli hizmeti, en güvenli, hızlı ve ekonomik şekilde sunarak kusursuz müşteri memnuniyeti yakalamak temel prensibiyle çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyacağız.